Margarita Stepaniuk: „Gimnastyka moją pasją!”

 Margaryta Stepaniuk

Margarita Stepaniuk
– absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Faworyt” na Ukrainie. Od 1997-2009 reprezentowała barwy swego klubu na zawodach i konkursach rangi krajowej oraz międzynodowej.

Jest medalistką Mistrzostw Ukrainy w układach grupowych w 2007 roku.
Ma Mistrzowską Klasę Sportową w gimnastyce artystycznej. W swoje zajęcia wkłada mnóstwo serca i pasji. Umie nawiązać wspaniały kontakt z dziećmi. Przez dobrą zabawę wprowadza w świat gimnastyki artystycznej.

Trening z Margarytą Stepaniuk: http://gracja.net/galeria/

 

Khrystyna Hnitetska

hrystyna-obraz-3 hrystyna-1  

„Od listopada 2016 roku asystuję w UKS PM Syrena Warszawa w grupie mistrzowskiej z dziećmi w wieku 6-13 lat, a także w wieku 6-10 lat w grupie rekreacyjnej oraz 14-17 lat w grupie rekreacyjnej zaawansowanej.

Od sierpnia 2015 roku do września 2016 roku byłam asystentką trenerki w Szkole Mistrzostwa Sportowego „Spartak” w Łucku (Ukraina). Trenowałam dzieci w wieku 5-16 lat klas mistrzowskiej, pierwszej (juniorskiej), młodzieżowej i młodziczek.

Od 2004 roku do 2016 roku uprawiałam gimnastykę artystyczną i mam klasę juniorską potwierdzoną w 2017 roku. Uczestniczyłam w Mistrzostwach Ukrainy i Klubowych Mistrzostwach Szkół Sportowych „Spartak” jako zawodniczka kadry obwodu Wołyńskiego klasy młodzieżowej, juniorskiej i mistrzowskiej w układach indywidualnych oraz zespołowych. W tym czasie trenowałam także gimnastyczki młodsze i asystowałam w grupach młodszych.

Obecnie pracuję z dziećmi w klubie Łucka jako trener współpracujący grupy mistrzowskiej: klasa pierwsza (juniorska), klasa młodzieżowa, młodziczki. Mam uprawnienie wychowawcy kolonijnego i doświadczenie jako trener-opiekun na zawodach oraz sędzina turniejów międzyklubowych.

12 lat treningów i uprawiania gimnastyki artystycznej sprawiły, że stało się to moją pasją, a uczenie dzieci tego sportu i motywacja do podejmowania wyzwań sportowych są teraz moim największym celem. Największe znaczenie dla mnie ma rozwój i postęp fizyczny, a co idzie w parze – wychowanie mocnej postawy psychologicznej. Chcę uczyć dzieci być odpornymi i wytrwałymi, rozwijać swoje umiejętności i poczucie własnego ciała.

Jestem studentką III roku Politechniki Warszawskiej na kierunku Adminstracja.”